افشای بند عجیب در قرارداد ۱۰ بازیکن استقلال!

7

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 مقصر شایعه جدایی کاوه رضایی کیست ؟

افشای بند عجیب در قرارداد ۱۰ بازیکن استقلال!

نمایش ۱۲۰ دقیقه‌ای کاوه رضایی در دیدار مقابل مس چندان برای او جذاب نبود.

به گزارش ورزش‌سه،  مهاجم گرانقیمت آبی‌پوشان در شرایطی پس از مسابقه از مقابل خبرنگاران گذشت که آنها با تلاش و کوشش بسیار به دنبال گرفتن جمله‌ای از زبان وی بودند. اتفاقی که با دخالت سریع عضو هیات مدیره استقلال رخ نداد و کاوه با حالتی شبه اسکورت به اتوبوس تیم منتقل شد. او البته کاملا هم ساکت نبود ولی فقط یک کلمه از زبان او بیرون آمد؛ جایی که او در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا این آخری بازی‌اش در استقلال بوده گفت: خیر.

 

این در حالی است که تمام توجهات در طول مسابقه معطوف به این مهاجم سابق ذوب آهن و سایپا بود که امسال استقلال را در یک نقل و انتقال جنجالی انتخاب کرد و مورد حمله هواداران پرسپولیس قرار گرفت. با این حال کاوه که به نظر ستاره آبی‌ها در این فصل بوده است حالا به دلایلی که خود می‌داند، شایعه بزرگی به نام جدایی از استقلال را به راه انداخته؛ خبری که دیشب پرخواننده‌ترین موضوع روز بود. این خبر البته بلافاصله با واکنش عضو هیات مدیره استقلال مواجه شد که به جز مصاحبه با ورزش سه در یک پست اینستاگرامی هم گفت کاوه تا نیم فصل نمی‌تواند استقلال را ترک کند. با این حال مدیربرنامه‌های کاوه امروز تاکید کرد بندی در قرارداد این مهاجم وجود دارد که می‌تواند استقلال را ترک کند. این ادعا پس از بازی باز هم توسط پندار توفیقی رد شد اما منصوریان در نشست مطبوعاتی طور دیگری صحبت کرد.

 

او در کمال تعجب به خبرنگاران گفت ۱۰ بازیکن استقلال بندی در قراردادشان دارند که می‌توانند از این تیم جدا شوند! منصوریان گفت: همه بازیکنان بندی دارند که نمایان نیست. هیچ بازیکنی نمی گوید که چه بندی در قرار داد خود است و وجاهت باشگاه ها نمی گذارد این اتفاقات بیفتد. به جز کاوه رضایی نیز ۹ بازیکن می توانند از استقلال جدا شوند. به هرحال با مدیرعامل جلسه ای خواهیم داشت تا این موضوع را حل کنیم.

 

اما بندی که منصوریان از آن صحبت کرده کدام است؟ پیگیری‌های خبرنگار ورزش سه حاکی از آن است که بند مورد اشاره، الحاقیه‌ای است که تاکید می‌کند اگر استقلالی‌ها ۷۰ روز حقوق خود را دریافت نکنند می‌توانند قراردادشان را یک طرفه فسخ کنند. بند عجیبی که معلوم نیست چگونه باشگاه استقلال زیربار اضافه شدن آن به قراردادها رفته است. ظاهرا مدیربرنامه‌های رضایی هم در توضیح اینکه چرا کاوه می‌تواند از استقلال جدا شود به این بند استناد کرده است.

 

در نهایت جنجال ۲۴ ساعته کاوه رضایی با پیروزی استقلال مقابل مس به پایان رسید و در روزهای آینده مشخص می‌شود که آیا موضوع جدایی جدی است یا فشاری از جانب این بازیکن برای دریافت پولی که در قرارداد وعده داده شده بود.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ