بازدید مدیران استانی بانک ایران زمین از شرکت آب لوله اصفهان

3

بانک ایران زمین

مدیر شعب بانک ایران زمین استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری به همراه تعدادی از مدیران ارشد از سایت تولید شرکت آب لوله اصفهان بازدید کردند و با مدیران شرکت، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این دیدار سبزواری ضمن ابراز خرسندی از وجود نیروی انسانی متعهد و کارآفرین دغدغه اصلی خود را حمایت از شرکت‌های فعال در سطح منطقه دانست و اظهارکرد: حفظ سرمایه‌های انسانی و تبادل و تعامل سایر منابع و نگهبانی از دستاوردهای صورت گرفته در این عرصه برای همه تعهدآور است و بانک ایران زمین نیز بر اساس سیاست‌ها و اهداف و بخشنامه‌های ابلاغی یاور و راهنمای همه مشتریان ارزنده است.

وی همچنین به خشکسالی‌های اخیر اشاره و لزوم نیاز به سیستم آبیاری مدرن را یادآوری کرد و نظر به اینکه بانک ایران زمین با شعار ایران زمین خانه ماست آمادگی خود را جهت یاری رساندن به کسانی که برای حفظ ایران زمین و منابع آن تلاش می‌کنند اعلام کرد.

سبزواری اظهار کرد: بازار رقابت از سویی و وضعیت اقتصادی کشور از سویی دیگر هرچند عرصه فعالیت را دشوار کرده، ولی می‌توان با پشتکار و تلاش مضاعف بر مشکلات فائق آمد و مسیر رشد و تعالی را پیمود. 

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ