برگزاری همایش سراسری مدیران بانک سینا در رامسر

4

بانک سینا

درهمایش سراسری مدیران بانک سینا در رامسر عملکرد شش ماهه بانک سینا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و در مورد سیاست‌های آتی بانک نیز تصمیم‌گیری شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، پیشرو، مدیر عامل بانک سینا در این نشست از طی مراحل افتتاح شعبه در دو کشور عمان و آلمان خبر داد و گفت: دریافت مجوز و افتتاح شعبه در خارج، نیازمند آماده‌سازی مقدمات، استانداردها و پیش‌نیازهای بسیاری است که در این راستا قراردادی با شرکت KPMG از شرکت‌های معتبر بین‌المللی در زمینه حسابرسی به امضا رسیده و امیدواریم به زودی شاهد آغاز فعالیت این شعب باشیم.

وی در ادامه، عملکرد شعب را در جذب منابع خوب ارزیابی کرد و گفت: اگرچه اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته اما در فضای رقابتی امروز بین بانک‌ها، نیازمند تلاش بیشتر هستیم که استفاده از ظرفیت بنیاد مستضعفان می‌تواند عاملی مهم در جهش فعالیت‌ها باشد.
پیشرو همچنین با اشاره به پیاده سازی پروژه‌های توسعه‌ای در بانک سینا، گفت: امیدواریم با پیاده‌سازی و بهره‌برداری از این پروژه‌ها که به بهبود و ارتقاء روند فعالیت‌ها در بانک و انطباق با استانداردهای بین‌المللی می‌انجامد، بتوانیم به خوبی پاسخگوی نیازهای بانکی هموطنان باشیم.

وی ضمن برشمردن اقدامات این بانک در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی گفت: رفع محرومیت و کمک به توانمندسازی مناطق کمتر توسعه یافته و ورود به طرح‌های حمایتی از برنامه‌ها و فعالیت‌های اخیر بانک سینا است که در همین راستا، یک باب مدرسه با کمک کارکنان بانک در منطقه قلعه گنج کرمان به بهره‌برداری رسید و دو دستگاه آمبولانس نیز به مردم این شهرستان و همچنین شهر راز و جرگلان در خراسان شمالی اهدا شد.

در این نشست، مدیران واحدها گزارشی از وضعیت عملکرد زیرمجموعه ارائه دادند و شعب برتر بانک نیز مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین مجتمع اقامتی کارکنان در ۴۸ واحد به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ