ثبت قرارداد دو فیلم جدید / «مالاریا» و «هفت ماهگی» می‌آیند

1

قرارداد دو فیلم جدید برای اکران در سینماها در شورای صنفی نمایش ثبت شد و اعلام شد که فعلا در هفته جاری،فیلم جدیدی اکران نمی‌شود.

غلامرضا فرجی ـ سخنگوی شورا صنفی نمایش ـ درباره مصوبات جلسه‌ی نهم آبان این شورا به ایسنا گفت:‌ در این جلسه قرارداد فیلم «مالاریا» در گروه سینمایی آفریقا پس از فیلم «لاک قرمز» ثبت شد.

وی افزود: همچنین قرارداد فیلم «هفت ماهگی» در نیمه دوم دی‌ماه در گروه آزاد به ثبت رسید.

فرجی خاطرنشان کرد:‌ کف فروش دیگر فیلم‌های در حال اکران همچنان بالا بوده و برای اضافه شدن فیلمی جدید، هفته‌ی آینده دوباره بررسی میزان فروش فیلم‌ها انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی است که اولین نمایش خود را در بخش اصلی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تجربه کرد و در ماههای اخیر در جشنواره‌های چون ونیز، شیکاگو حضور موفقی داشت.

داستان فیلم «مالاریا» که در آن ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی، آزاده نامداری، علی استادی و سیامک ادیب بازی می‌کنند درباره دختر و پسری است که در تهران گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد. آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و..

فیلم «هفت ماهگی» به کارگردانی هاتف علیمردانی و تهیه‌کنندگی منصور لشکری قوچانی، همانند کارهای قبلی علیمردانی مضمونی اجتماعی دارد و حامد بهداد و باران کوثری نقش‌های اصلی آن را بازی می‌کنند.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ