ورک‌شاپ گرافیک «سرو سایه‌فکن» درحوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

4

آیت‌الله ملک‌حسینی

هم‌زمان با چهارمین سالگرد رحلت آیت‌الله العظمی ملک حسینی(ره) ورک‌شاپ گرافیک «سرو سایه‌فکن» در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، «شریف اسلامی»، رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این برنامه فرهنگی به خبرنگاران گفت: هم‌زمان با چهارمین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت آیت‌الله العظمی «سید کرامت‌الله  ملک‌حسینی» نماینده فقید ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، ورک‌شاپ گرافیک تحت‌عنوان «سرو سایه‌فکن» با محوریت شخصیت علمی و دینی آن فقیه مجاهد در یاسوج برگزار شد.

وی افزود: در این ورک‌شاپ، ۳۰ تن از هنرمندان و هنرجویان تجسمی در دو بخش «لوگو» و «پوستر» شرکت داشتند و به خلق آثار هنری خود پرداختند.

اسلامی خاطرنشان کرد: از این آثار، ۲۰ اثر برگزیده در نمایشگاهی با همین عنوان و هم‌زمان با سالگرد رحلت ایشان در محل مصلی یاسوج در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این نمایشگاه عصر چهارشنبه با حضورحضرت آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه کشور و حضرت آیت‌الله «سیدشرف‌الدین ملک‌حسینی» نماینده فعلی ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان و سایر مسئولان استانی افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مراسم چهارمین سالگرد رحلت عالم مجاهد حضرت آیت الله العظمی «سیدکرامت‌الله ملک‌حسینی» (ره) روز چهارشنبه، ۱۲ آبان ۹۵ ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰  بعد از ظهر در مصلی امام خمینی(ره) یاسوج با سخنرانی حضرت آیت‌الله حسینی بوشهری برگزار می‌شود.

حضرت آیت‌الله العظمی «سیدکرامت‌الله ملک‌حسینی» نماینده فقید مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان از شاگردان حضرت امام خمینی(ره) و آیت‌الله بروجردی و از مبارزین انقلاب اسلامی پس از طی یک دوره بیماری در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۱ در شیراز به دیار باقی شتافت.

انتهای پیام

منبع :ایسنا

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ