مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸- اروپا؛شکست فرانسه در شب پیروزی هلند و پرتغال

0

تسنیم نوشت:هفته ششم مرحله گروهی مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در قاره اروپا با برتری هلند و پرتغال و شکست ناباورانه فرانسه شروع شد.

در گروه اول فرانسه در خانه سوئد  ۲ بریک شکست خوردژیرو در دقیقه ۳۷ فرانسه را پیش انداخت اما «دورمز» در دقیقه ۴۳ و تووین در دقیقه ۹۰  برای سوئد گل زدند تا این تیم شگفتی بزرگ را رقم بزند.

در دیگر بازی گروه اول، هلند در خانه‌اش مقابل لوکزامبورگ به راحتی ۵ بر صفر پیروز شد.روبن در دقیقه ۲۱، اسنایدر در دقیقه ۳۴، فینالدوم در دقیقه ۶۲، پرومس در دقیقه ۷۰ و یانسن در دقیقه ۸۴ (از روی نقطه پنالتی) برای هلند گلزنی کردند.

در دیگر بازی گروه اول، بلاروس در خانه‌اش  ۲ بر یک بلغارستان را شکست داد.

در جدول گروه اول، سوئد و فرانسه با ۱۳ امتیاز اول و دوم هستند و هلند ۱۰ امتیازی در رده سوم قرار دارد.

در مهم‌ترین بازی‌ گروه دوم، پرتغال، قهرمان یورو ۲۰۱۶ در خانه لتونی به برتری ۳ بر صفر رسید.رونالدو در دقایق ۴۱ و ۶۳ و سیلوا در دقیقه ۶۷ گل‌های پرتغال را به ثمر رساندند. در سایر بازی‌های این گروه، آندورا یک بر صفر مجارستان را برد و سوئیس در خانه جزایر فارو ۲ بر صفر پیروز شد. در جدول، سوئیس ۱۸ امتیازی، پرتغال ۱۵ امتیازی و مجارستان ۷ امتیازی اول تا سوم هستند.

در رقابت‌های گروه هشتم، بوسنی و هرزگوین و یونان به تساوی بدون گل رسیدند، بلژیک با گل‌های مرتنس در دقیقه ۳۱ و چادلی در دقیقه ۸۶ در شب اخراج دیمتریف  از استونی  ۲ بر صفر در خانه تیم اروپای شرقی به برتری رسید و قبرس ۲ بریک در خانه جبل‌الطارق به پیروزی دست یافت تا در جدول بلژیک با ۱۶ امتیاز بالاتر از یونان ۱۲ و بوسنی ۱۱ امتیازی در رده اول قرار بگیرد.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ