توئیتهای آقازاده امریکایی برای دفاع از پدر

0

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ

دونالد جونیور ترامپ بزرگترین پسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در حمایت از پدرش بیش از ۸۰ توییت را در یک روز منتشر کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از  خبرگزاری آسوشیتدپرس از نیویورک، دونالد ترامپ در کمال ناباوری از انتشار توییت در جریان جلسه ادای شهادت جیمز کومی مدیر برکنار شده اف بی آی در کمیته سنای آمریکا خودداری کرد، اما پسر بزرگش این تصمیم پدر را جبران کرد.

 

جیمز کومی روز پنجشنبه در مقابل کمیته سنای آمریکا توضیحاتی ارائه داد و دونالد جونیور ترامپ بیش از ۸۰ مرتبه در همان روز در دفاع از پدر و حمله به کومی، توییت کرد.

پیام های توییتری پسر دونالد ترامپ، در قیاس با سکوت پدر، بسیار تهاجمی تر بود.

پسر ترامپ روز جمعه به کامنت هایی که خواستار توضیح در مورد توییت های خود شده بود، پاسخ نداد.

جیمز کومی روز پنجشنبه در مقابل کمیته قضایی سنای آمریکا، رئیس جمهوری این کشور را به دروغ گویی متهم کرد.

در همین حال، ترامپ در نخستین ساعات روز جمعه در یک پیام توییتری سخنان کومی در این نشست را دلیل برائت کامل خود از اتهامات وارده توصیف کرد.

 

مدیر سابق اف بی آی در جلسه سنا گفت که ترامپ از وی خواسته بود تا تحقیقات در مورد تخلف های احتمالی مایکل فلین مشاور امنیت ملی مستعفی رئیس جمهوری را متوقف کند.

 

جیمز کومی ماه گذشته میلادی درحالی که هدایت یک تیم حقیقت یاب برای پیگیری اتهام ارتباط نزدیکان رئیس جمهوری آمریکا با دولت روسیه را بر عهده داشت، با دستور ناگهانی ترامپ برکنار شد.

 

  اخباربین الملل,خبرهای  بین الملل,ترامپ

کنگره از رییس‌جمهوری آمریکا خواست اگر مکالمات و دیدار‌هایش با مدیر سابق اف‌بی‌آی را ضبط کرده، آنها را منتشر کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، کنگره از «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا خواست اعلام کند آیا مکالماتش با «جیمز کومی» مدیر سابق اف‌بی‌آی را ضبط کرده است.

 

کنگره آمریکا با ارسال نامه‌ای به کاخ‌سفید، دریافت هرگونه فایل صوتی مربوط به دیدار‌های ترامپ و کومی را خواستار شد.

 

پس از آنکه کومی اعلام کرد در جلسات با ترامپ یادداشت برداری می‌کرده تا بعدا بتواند اثبات کند ترامپ چه می‌گفته است، دونالد ترامپ نیز اعلام کرد صدای مکالمات خود و کومی در کاخ‌سفید را ضبط کرده است.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ