شما با تمام عصبانیتتون خوشگل تر و جذاب ترین

3

روزنامه جوان – محمد صادقی: جمعه شب، اجرای یکی از شرکت‌کنندگان مسابقه خنداننده‌شو در برنامه خندوانه دارای ارجاعات غیراخلاقی بود که بدون ممیزی از تلویزیون پخش شد.

یکی از شرکت‌کنندگان در مسابقه استندآپ کمدی برنامه خندوانه، از الفاظی استفاده کرد که به‌رغم دوپهلو بودن کاملاً فحوای غیراخلاقی داشت و همین مسئله باعث خنده حضار و تشویق وی از سوی رامبد جوان شد. برنامه تلویزیونی خندوانه که از شبکه نسیم پخش می‌شود، مسابقه استندآپ کمدی برگزار می‌کند. خنداننده‌شو که بخش اصلی اجرای «خندوانه» را در شب‌های ماه مبارک رمضان به خود اختصاص داده، محلی است برای انتخاب بهترین اجراکننده‌های استندآپ از میان شرکت‌کنندگان مردمی که بعضاً پیش از حضور در تلویزیون نیز در زمینه استندآپ کمدی تجربه اجرا و انتشار ویدئو در شبکه‌های اجتماعی داشته‌اند.

چهارشنبه شب به‌رغم اینکه احساسات مردمی به خاطر حادثه تروریستی در تهران برانگیخته شده بود و انتظار عمومی این بود که حداقل برای یک شب که شده اجرای برنامه‌ای کمدی از تلویزیون به تعویق بیفتد، برنامه خندوانه و مسابقه خنداننده‌شو از تلویزیون پخش شد و دو روز بعد نیز این برنامه نشان داد که به جامعه مخاطبانش کم‌توجه یا بی‌توجه است. گویا بحث ممیزی در شوخی‌های برنامه‌های اجتماعی و کمدی شبکه نسیم برای حفظ مخاطبان شبکه چندان جدی گرفته نمی‌شود، زیرا بارها پیش آمده است که در برنامه «دورهمی» و این‌بار نیز در برنامه «خندوانه» مسئله‌ای که از نظر مخاطبان خارج از چارچوب‌های اخلاقی است به راحتی از آنتن شبکه پخش شده است!

این برای نخستین بار نیست که استندآپ کمدی برنامه خندوانه باید با ممیزی روبه‌رو می‌شد، اما در کمال تعجب اجرای آن بدون هیچ برخوردی از سوی مدیران شبکه پخش شد. پیش از این نیز یکی از شرکت‌کنندگان مسابقه استندآپ کمدی به تمسخر هموطنان شیرازی دست زده بود که به دلیل واکنش‌ها و انتقادها نسبت به آن، رامبد جوان مجبور شد از اهالی شیراز به خاطر آن شوخی عذرخواهی کند. رامبد جوان همچنین درباره اینکه چرا بعد از حملات تروریستی باز هم برنامه کمدی خندوانه پخش شد، در اینستاگرامش توضیح داد: قرار نیست نه تنها خندوانه بلکه هیچ رفتار روزمره ما تحت تأثیر بیرونى این اتفاق قرار بگیره چون بدیهیه که تروریسم در وهله اول قصدش ایجاد رعب و وحشت و به هم زدن نظم عادى زندگى جامعه است. پس همه‌مون با حفظ آرامش باید ادامه بدیم و با زندگى عادى و ایستادن در کنار هم قدرتمون رو نشون بدیم. وی همچنین نوشت: لطفاً از دادن رأى به بچه‌ها غافل‌نشین و یادمون نره که این قسمت‌ها روزهاى پیش ضبط و آماده شدن.

 


 

خبرگزاری صبا: در برنامه شب گذشته مرحله نهایی مسابقه «خنداننده شو» برگزار شد و در این بین رفتار رامبد جوان در هنگام رای گیری با واکنش های بسیاری در فضای مجازی همراه بود.
از ۱۶ نفری که در طی شب های گذشته استند آپ خود را اجرا کرده بودند، ۱۰ نفر با رای مردم به مرحله بعد راه یافتند و به ۴ نفری که کمترین رای را بدست آورده بودند، مجددا فرصتی داده شد تا یک اجرا داشته باشند و تماشاگران داخل استودیو به آنها رای بدهند.

از این ۴ نفر، ۲ نفر از گروه رامبد جوان و ۲ نفر از گروه اشکان خطیبی بودند که استندآپ های خود را اجرا کردند. در این میان رامبد جوان از تماشاگران حاضر در استودیو خواست به علت اینکه از گروه های دیگر (شقایق دهقان و حسن معجونی) ۳ نفر به دور بعدی راه یافته اند، یک نفر از گروه او و یک نفر از گروه اشکان خطیبی را انتخاب کنند تا گروه های آن ها هم ۳ نفری به دور بعد راه پیدا کنند.

این حرکت با اعتراض زیادی همراه شد و رامبد جوان در واکنش به این اعتراضات در پست اینستاگرامش نوشت:

سلام عزیزان.

نکته ای رو با هم مرور کنیم.
ما در طول عمر و زندگیمون نقشهای مختلفی ایفا می کنیم و در هر کدوم قوائد مختلفی رو باید رعایت کنیم.که قطعا توضیحش لزومی نداره و برای هممون مفهومه.
بنابراین من به عنوان سازنده ی خندوانه وظایفی دارم که تا به حال به کمک کل گروه خندوانه و حمایت و هدایت شما سعی کردم رعایتشون کنم.
و البته به عنوان سرگروه یک گروه هم وظایفی دارم که تا آخرین لحظه باید سعی کنم از پس اجزاء و قوائدش بربیام. یکی از این قوائد حمایت کردنه.
می فهمم که دیشب نسبت به حذف بابک و بالا اومدن بهنام دلخور و معترضین و این حق مسلم و بدیهی شماست و از اونجا که خندوانه رو تا به حال حمایت کردین و همیشه به من مهر و انرژی دادین،توقع نداشتین من خارج از قائده ی رامبد خندوانه عمل کنم، ولی لطفا فراموش نکنین که در موقعیت من رامبد سرگروه هستم و حق مسلم و بدیهیمه که از تیمم حمایت کنم حتی به اندازه ی خرج کردن خودم. و این یعنی رعایت کردن قائده ی بازی و مسابقه. پس همینه که جذابش می کنه و باعث می شه شما سر من فریاد بزنین و البته کلی هم فحش بدین(که من هم به روم نمیارم و مثل همیشه خودم رو رفیق شما می دونم)
پس:
١-شما با تمام عصبانیتتون خوشگل تر و جذاب ترین

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ