فیلمبرداری پایتخت ۵ تمام شد

3

این سریال به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری با مشارکت سازمان هنری اوج اواسط اردیبهشت ماه با ضبط نماهای هوایی از منطقه شیرگاه استان مازندران کلید خورد.

الهام غفوری تهیه کننده سریال «پایتخت» گفت: کار تصویربرداری سریال «پایتخت» در شمال کشور به پایان رسید و تا امروز ٣٠ درصد از کل سریال تصویربرداری شده و با یک پیش تولید کوتاه مدت اقدام به بازسازی لوکیشن های خارجی در داخل کشور خواهیم کرد و سپس بخش هایی را که در کشور شرایط بازسازی آن وجود ندارد خارج از کشور تصویربرداری خواهیم کرد.

وی درمورد اضافه شدن بازیگران جدید افزود: بطور قطع چند بازیگر اصلی در ادامه و بر اساس فیلمنامه به ما اضافه خواهند شد.

تهیه کننده سریال «چک برگشتی» گفت: گروه بلافاصله بعد از شمال راهی فرودگاه امام خمینی( ره) خواهند شد و ضبط سکانس های فرودگاه برنامه بعدی ما پس از مازندران است.

تا کنون چهار فصل ار سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم تولید و پخش شده و فصل پنجم آن نیز روزهای تولید را سپری می کند.

سریال «پایتخت» مضمونی طنز و اجتماعی دارد و ماجراهای آن پیرامون خانواده ای به نام «معمولی» با محوریت «نقی معمولی»، «بابا پنجعلی» و «ارسطو» می گذرد.

محسن تنابنده، احمدمهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی،بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی و سلمان خطی در فصل پنجم این سریال ایفای نقش می کنند.

چهار فصل سریال «پایتخت» در مناسبت های ماه رمضان و نوروز سال های گذشته پخش شده و احتمال دارد فصل پنجم آن برای نوروز ۹۷ آماده شود.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ