برخلاف ادعای همشهری: مردم در لندن هم منتقد شهرداری شده اند!

0

درحالی که روزنامه همشهری و بسیاری از اصولگرایان با مقایسه آتش سوزی لندن با برج پلاسکو از مصون ماندن شهرداری لندن دفاع کرده بودند، منتقدان قالیباف را به چالش کشیدند، امروز خبر رسید برخلاف ادعای کذب همشهری در لندن نیز منتقدان به شهرداری در فضای آزاد تجمع کردند

 اخبارحوادث ,خبرهای حوادث,حوادث

مردم معترض لندن که برای اعتراض و تظاهرات به آتش سوزی یک برج مسکونی در لندن مقابل شهرداری تجمع کرده بودند به این ساختمان حمله کردند و پلیس از ورود آن ها به ساختمان جلوگیری به عمل آورد.

به گزارش مهر به نقل از اسکای نیوز، شهروندان انگلیسی معترض به آتش‌سوزی برج «گرانفل» لندن، مقابل ساختمان شهرداری تجمع کردند و به اعتراض علیه این مسئله پرداختند.

 

لندنی‌های معترض به این حادثه اکنون به ساختمان شهرداری منطقه «کینگستون» حمله کرده اند و پلیس درتلاش است تا از رسیدن آنها به طبقه دوم جلوگیری کند.

 

از مردم حاضر در محل تظاهرات خواسته شده است تا آرام باشند.

 

پیشتر نیز در زمان آتش‌سوزی برج گرانفل «صادق خان» شهردار لندن برای بازدید از روند خاموش کردن آتش به محل حادثه رفته بود با اعتراض ساکنان برج روبرو شد.

 

روز چهارشنبه یکی از برج های مسکونی لندن که اکثر ساکنان آن مسلمان بودند به دلایل نامشخصی آتش گرفت و در طی آن طبق آخرین آمار ۳۰ نفر کشته و ۱۰۰ نفر زخمی شدند.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ