مصاحبه زرد با کیتی پری

152
درست چند هفته قبل از انتشار پنجمین آلبوم کیتی پری با نام «Witness» او مقابل مصاحبه گری نشست و به سوالاتش پاسخ داد، سوالاتی که تا به حال در هیچ مصاحبه ای از او نپرسیده بودند. نام این مصاحبه گر پاپی براون است که تنها ۷ سال دارد.
اگر هر فرد دیگری جز این دختر ۷ ساله روبه روی کیتی پری می نشست، حتما از او در مورد ماجراجویی هایش با تیلور سوئیفت می پرسید اما سوالاتی که او در این مصاحبه بدان پاسخ داد، واقعا خاص و هیجان انگیز بود. در ادامه مصاحبه جذاب آنها را برایتان آورده ایم.
 
سلام کیتی!
سلام پاپی. اوه خدای من نگاش کن! چه بچه نازی! چه چشمهایی، چه لاکی! چه کسی این لاک ها را برایت زد؟
هانی.
اِ! همان آرایشگری که ناخن های مرا لاک زد!
 
بله می دانم. آیا دوست داری این استیکری که روی ناخن من هست را به تو بدهم؟

 

وای، بله! عالیه. من عاشق استیکرم. تو واقعا دختر خوب و مهربانی هستی و من مطمئنم که این مصاحبه یکی از بهترین مصاحبه های عمر من خواهد بود. البته من کمی هم نگران هستم، چون نمی دانم که چه سوال هایی قرار است از من بپرسی ولی مطمئنا سوالات هیجان انگیزی را آماده کرده ای. شاید اولیش این باید که چه رنگی را دوست دارم. اما بهتر است که خودت اول به این سوال پاسخ دهی.
خب! من ۳ تا رنگ را خیلی دوست دارم. صورتی، بنفش و آبی.

 

چه جالب چون من هم عاشق همین ۳ رنگ هستم. فکر کنم که ما دوقلو هستیم.(چشمک) خب پاپی، من برای سوال های تو آماده ام.
باشه شروع می کنیم. اولین سوال: شیوه لباس پوشیدنت چگونه است؟ آیا لباس هایت را با توجه به حال و هوای آن روزت انتخاب می کنی یا نه، با توجه به نوع آهنگ ات؟ مثلا اگر آهنگ ات غمگین باشد، آبی چرک می پوشی؟

 

دقیقا درست گفتی. من با توجه به روحیه ام لباس هایم را انتخاب می کنم. مثلا اگر یک روز صبح از خواب بیدار شوم و شاد باشم، لباسی به رنگ های روشن و جیغ می پوشم. یا مثلا زمانی که با فردی قرار ملاقات دارم، سعی می کنم که جذاب ترین تیپ ام را بزنم. گاهی هم که دوست دارم احساس قدرت کنم، لباسی رسمی تر به تن می کنم. این را هم می توان گفت که لباس پوشیدنم جدا از روحیه، به آهنگی که می خوانم نیز بستگی دارد. مثلا اگر محتوا آهنگ در مورد غذا باشد، تکه های غذا را به لباسم می چسبانم.
 مصاحبه جالب کیتی پری با دختری 7 ساله
 
تکه های غذای واقعی؟!
 بله. من حتی یک بار این کار را کردم.
این واقعا دیوانگی است!
بله، می دانم. من هم پر از دیوانگی هستم.
باشه(خنده). سوال بعدی. برای آهنگ هایت از چه چیزی الهام می گیری؟
سوال خوبی بود. من الهام ام را آدم های اطرافم می گیرم. مثلا تصور کن که تو به حیاط مدرسه ات می روی و دانش آموزان زیادی را در آنجا می بینی که هر کدام مشغول کاری اند. یکی فوتبال بازی می کند و دیگری والیبال، یک گروهی هم گوشه حیاط نشسته اند و با هم حرف می زنند. گاهی وقت ها من یک جا می نشینم و آدم ها را تماشا و بعد درباره آنها داستان سرایی می کنم. من حتی داستان های مخصوصی برای عزیزترین های زندگی ام یا حتی آنها که آزارم دادند، گفته ام. آنها هر کدام داستان مخصوص به خود را دارند. این هم روشی برای امید دادن خودم به زندگی است. در واقع این کار من را شاد می کند. تو در مواقع ناراحتی چه می کنی؟
من ۲ تا سگ دارم که وقت های ناراحتی، با آنها بازی می کنم.
جالبه! من هم یک سگ دارم که واقعا برایم عزیز است. اسم او «ناگت» است. من هم بسیاری از مواقع برای رفع ناراحتی هایم با او بازی می کنم، همین کار حال مرا بهتر می کند.
سوال سوم. از میان آنهمه نژاد، چطوری سگ ات را انتخاب کردی؟
خب من سگ ام را خیلی دوست دارم. وقتی او را دیدم، او کوچیک بود، توی دست هایم جا می شد. من دوست دارم که حیوان خانگی ام رو بغل کنم. خب شاید دلیل اش این است که من هنوز فرزندی ندارم و شاید با این کار می خواهم این کمبودم را جبران کنم. بعضی ها سگ های بزرگ را می پسندند اما من سگ های کوچیک را ترجیح می دهم. می توانم آنها را در آغوش بگیرم، نوازش شان کنم و این حس خوبی را به من منتقل می کند.
اما سگ های من بزرگ اند.

 

واقعا؟ می خواهی سوارشان بشوی؟
 مصاحبه جالب کیتی پری با دختری 7 ساله
(خنده)گاهی این کار را هم انجام می دهم.
چقدر خنده دار. فکرش را بکن، تو پشت سگ هایت نشسته ای و بلند فریاد می زنی: برو حیووون…!
نوبت به سوال چهارم می رسد. از چه زمانی موسیقی را آغاز کرده ای؟
من خوانندگی را از ۹ سالگی آغاز کردم آن هم به این دلیل که یک روز خواهر بزرگ ترم به خانه آمد و گفت که در استودیوی زیر زمینی پدر بزرگ صدایش را ضبط کرده است. من از شنیدن این موضوع واقعا هیجان زده شدم و به همراه او به استودیو رفتم. از همان زمان بود که تمرین خوانندگی را آغاز کردم. مادرم پس از شنیدن صدایم، من را به کلاس موسیقی فرستاد و باعث شد که اولین قدم حرفه ای را در همان سال، یعنی ۹ سالگی، بردارم.
آیا وقت هایی که روی استیج هستی، دوست داری که پشت سرت شلوغ باشد یا خلوتی را بیشتر می پسندی؟
من عاشق جزییات ام. لباس های عجیب و غریب، آتش بازی، نمایش ویدیو، بالون های زیبا… آیا تو دوست نداری که اینها را در بک گراند اجرای من ببینی؟ مطمئنا من هم همین را می خواهم.
 
با این وجود اگر مثلا من اجرا داشته باشم و تو به کنسرت من بیای و ببینی که تنها من روی صحنه هستم، چه می کنی؟
اوه! نمی توانم همچین چیزی را تصور کنم. احتمالا هی از خودم می پرسم خب چرا صحنه خالی است؟ تزیینات کجا رفته است؟ همین؟
این شبیه یک کیک بدون تزیینات می ماند، بدون وجود توت فرنگی روی آن.

 

خب بله ولی هیچکس کیک خالی را نمی پسندد. من عاشق خامه، توت فرنگی و باقی تزیینات روی کیک ام. من هنوز هم مانند ۷ سالگی ام هیجان را دوست دارم.
 
آیا وقت می کنی که در خانه با خودت تنها باشی؟
بله.  واقعا این زمان بهترین زمان زندگی ام است. مثلا برای همین آلبوم جدیدم، من ۴ سال زمان گذاشتم. در این سالها بی نهایت مشغول بودم اما همیشه وقتی را برای خودم خالی می کردم. دوست دارم در خانه بمانم و تلویزیون ببینم یا به خواهرم که در همسایگی من است سری بزنم. من مشغله های زیادی دارم اما به همان نسبت هم تنهایی ام را دوست دارم.
می رسیم به سوال ۷٫ آیا بلدی هولاهوپ بزنی؟
هی! تا حدودی اما خیلی در این کار حرفه ای نیستم. تو چطور؟
 
من اما حرفه ای ام. من حتی می توانم که هولا هوپ را تا دستهایم بالا ببرم و آن را به هوا پرت کنم.
پس با این اوصاف شاید بد نباشد که به سیرک سری بزنی. شاید به فردی چون تو احتیاج داشته باشند.
به نظرم این کار در مقابل چشم های دیگران واقعا سخت است. این که تو به تنهایی روی صحنه باشی و تمام چشم ها تو را نگاه کنند، من را عصبی می کند.
خب آنها تو را نگاه می کنند چون تا به حال مثل تو را ندیده اند. تو باید به این استعدادت افتخار کنی.
تو چطور؟ قبل از این که قدم روی صحنه بگذاری، استرس داری؟
بی شک بله. من هنوز هم در چنین لحظاتی استرس دارم. اگر چه برای تمام لحظات خودم را آماده کرده ام اما هنوز هم عصبی و نگران می شوم، درست مثل تو، به خصوص زمان هایی که می خواهم یک کار جدیدی را ارائه دهم.
آیا در اسکیت مهارت داری؟
بله! حتی می توانم آن را برعکس هم انجام دهم. من این مهارت را زمانی که هم سن تو بودم یاد گرفتم. معمولا در شب های کریسمس برنامه داشتیم. به نظر من ورزش فوق العاده ای است. به خصوص اگر این کار را با دوستان ات انجام دهی.
 مصاحبه جالب کیتی پری با دختری 7 ساله
 
اسنک مورد علاقه ات چیست؟
ساندویچ پنیر با چیپس روی آن. به نظر من این اسنک مثل یک بمب عمل می کند.
باغبانی چطور؟
باغبانی؟ وای خدای من عالیه. می دانی هیجان انگیزترین بخش خانه من  کجاست؟ من یک حیاط خیلی بزرگ دارم که در آن سبزی کاشتم. در واقع سبزی هایی که می خورم محصولات باغ خودم است. وقتی که گیاهی در باغچه ام گل می دهد، خیلی بیشتر از گل های دیگر از تماشای آن لذت می برم زیرا دست رنج خودم بوده است.
از کرم های تو باغچه نمی ترسی؟

 

نه! شاید روزی پروانه شدند! (خنده)
آهنگ مورد علاقه ات در ۷ سالگی چه بود؟
یکی از آهنگ های کلیسا به نام «Oh Happy Day». این آهنگ منحصر بفرد است.
آیا دوست داری که آن را برای من هم بخوانی؟
(هر دو شروع به خواندن کردند)
 
پاپی تو فوق العاده ای. مصاحبه بی نظری بود. امیدوارم که باز هم ببینمت.
من هم کیتی.

بیوگرافی کیتی پری

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

عکس و بیوگرافی کتی پری (Katy Perry)
کاترین الیزابت هاتسون متولد ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴ معروف به کتی پری به دلیل اینکه روی سن به او کتی پری می گویند ، یک خواننده و نویسنده ی شعر و موسیقی دان است .

متولد شده ی کالیفرنیا از پدر و مادری مذهبی ،او با گوش دادن به موسیقی مذهبی و اواز خواندن در کلیسا رشد کرد

 

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

پری به سوی شهرت در سال ۲۰۰۸ به وسیله آهنگ I kiss a girl خیز برداشت.

کتی پری کارش را با ظبط کردن های غیر دائم و گاه به گاه ، بعد از خواندن با گروه capitol music در سال ۲۰۰۴ کتی اولین البوم و پر رونق ترین شان را به نام یکی از پسر ها منتشر کرد
این البوم شامل آهنگ های I kiss a girl و hot and cold که این اهنگ ها موفقیت خوبی را در سطح جهان کسب کردند می شود .

پری هاتسون در ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴ در سانتاباربارا ، کالیفرنیای امریکا به دنیا آمد. فرزند وسط یک پدر و مادر مذهبی ، پری یک خواهر بزرگتر و یک بردار کوچکتر از خود هم دارد او در کلیسای خودشان آواز می خواند .
مادر کتی پری در کالیفرنیای جنوبی بزرگ شد و یک ازدواج موقت و ناموفق در زین باوه هم داشته است ، پدرش هم یک امریکایی از سواحل غربی امریکا بود او بزرگ شد همراه با گوش دادن به موسیقی مذهبی و اجازه نداشت به موسیقی غیر مذهبی گوش دهد او از دبیرستان dos pueblos در گستا کالیفرنیا در سال ۲۰۰۴ فارغ التحصیل شد و به صورت در سن ۱۸ سالگی به لس انجلس مهاجرت کرد
کسانی بودند که در راه موفقیت و شهرت به او کمک کردند .

 

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

پری با هم کلاسی ژیمناستیکی خود (travis mccoy) به طور غیر دائم و متناوب و برای چند سال با هم رابطه داشتند.

بعد از بیش یک سال رابطه و دیدار های موقتی و گاه به گاه ، انان در رابطه شان با یکدیگر جدی شدند و این درست قبل از سوار شدن شان به کشتی ( wrap tour) در سال ۲۰۰۸ بود ولی انها در دسامبر ۲۰۰۸ از هم جدا شدند .

 

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

اهنگ های پری کتی (urso gay) و (I kiss a girl) موفقیت زیادی کسب کردند و هم چنین این اهنگ ها عکس و العمل هایی از طرف گروه های هم جنس باز و مذهبی هم داشت .
ری نسبت به این جدال ها و گفت و گوها عکس العمل نشان داد و گفت که اهنگ (urso gay) یک اهنگ منفی نیست و به معنی هم جنس باز هم نیست بلکه به معنی چلاغ شدن ولی حقیقت امر این است که این پسر یک پسر هم جنس باز باشد .

 

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

من واقعا ً می دانم که چقدر می شود از این اهنگ بد تعبیر کرد یا یک چیزهایی مثل این ، من درباره ی دوست پسر قبلیم صحبت می کردم و این چیزها را گفتم .

در دسامبر ۲۰۰۸ پری از خواننده انگلیسی لیمی الن عذر خواهی کرد به خاطر این موضوع که لیمی الن که گفته بود لیمی الن یک نمونه لاغر شده از خودش است پری اظهار کرد که این موضوع را به عنوان یک شوخی بیان کرده است و منظوری از بیان این موضوع نداشته است .

 

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

عکس های کتی پری

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

عکس های کتی پری

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

عکس های کتی پری

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

عکس های کتی پری

اخبار بازیگران, اخبار بازیگران جهان

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ