تا آخر عمر محرومم‌کنند اما با مدرک/ خانم نایب‌رئیس آتش‌بیارمعرکه شده

2

میزان نوشت: بازیکن تیم والیبال امید بانوان ایران گفت: مسئولان فدراسیون والیبال با آبروی ما بازی کردند و این کار آنها ناعادلانه است.

شقایق شفیع در خصوص محرومیت ۳ ساله‌اش از کلیه فعالیت‌های مربوط به والیبال اظهار داشت: متاسفانه صحبت‌هایی که مسئولان فدراسیون والیبال کرده‌اند با هیچ منطقی سازگار نیست. من به خاطر یک درگیری لفظی ساده دچار محرومیت ۳ ساله شدم. این درگیری لفظی با مونا رمضانی و به خاطر یک مسئله شخصی بود و تنها ۲ دقیقه طول کشید.

وی ادامه داد: تنها فریادی که من زدم این بود که به مونا رمضانی گفتم از اتاقم بیرون برود. سرپرست تیم ملی هم که مدام در راهرو هتل حضور داشت این صدای من را شنید و از من پرسید که چه اتفاقی اتفاده و من هم به او گفتم که اتفاق خاصی نبوده است. در نهایت خانم مولاهویزه از ما خواست که تا آخرین روز مسابقات من و مونا رمضانی کاری به هم نداشته باشیم. تا اینکه در بازی با چین‌تایپه شیرتری به دلیل مسمومیت بازی نکرد و من هم در اواسط بازی مصدوم شدم و تیم بدون پاسور می‌ماند.

بازیکن تیم والیبال امید بانوان ایران تصریح کرد: پس از عدم نتیجه گیری تیم والیبال امید بانوان، مسئولان تهدید کردند که ما باعث عدم نتیجه‌گیری تیم شدیم و باید مجازات شویم. پس از این که به ایران برگشتیم به ما پیامکی دادند مبنی بر این که به یک جلسه خودمانی در فدراسیون والیبال برویم تا درباره اتفاقاتی که در تیم امید رخ داد به یک نتیجه‌گیری برسیم. وقتی به فدراسیون رفیتم دیدیم که کمیته انضباطی تشکیل شده است و من هم از خودم دفاع کردم اما رمضانی به جای اینکه از خودش دفاع کند به بیراهه رفت.

شفیع درباره شایعاتی که برای او ساخته شده گفت: متاسفانه مسئولان فدراسیون والیبال با آبروی ما بازی کردند و این کار آنها ناعادلانه است و همه هم اعتقاد دارند که این رای ناعادلانه است. این که خبر محرومیت ما نیمه شب منتشر می‌شود هم جالب است. در حال حاضر هم ما هر روز در فدراسیون هستیم اما کسی جوابگوی ما نیست. مسئولان فدراسیون والیبال سر ما را بریدند و با آبروی ما بازی کردند.

وی درباره این که برای آینده خود چه تصمیمی دارد، اظهار داشت: در حال حاضر برای من اعاده حیثیت آن قدر مهم است که به آینده والیبالی‌ام فکر نمی‌کنم. من و شیرتری به سرپرست فدراسیون والیبال نامه زدیم. من برای کشورم زحمت کشیدم و اصلا توقع نداشتم این اتفاق برای من رخ دهد. ما در تایلند همه مسائل عرفی و شرعی را رعایت کردیم اما در این اتفاقات هر وصله‌ای را به ما می‌چسبانند. من به فریبا صادقی گفتم می‌توانند من را مادام‌العمر محروم کنند اما با دلیل و مدرک این کار را انجام دهند.

بازیکن تیم والیبال امید بانوان ایران با اشاره به این که علاقه‌ای به بازی در لیگ‌های خارجی ندارد، گفت: اگر می‌خواستم به خارج از کشور بروم خیلی زودتر از اینها می‌رفتم و اصلا به این مسئله فکر نمی‌کنم. خانواده من مذهبی است و حتی در مسابقات خارجی از این که با حجاب بازی می‌کردم لذت می‌بردم. کسانی که می‌توانند آبروی ما را بخرند مسئولان فدراسیون هستند. وزارت ورزش باید به این مسئله ورود کند. من جوان هستم و ۸ سال برای والیبال ایران زحمت کشیدم اما اینگونه با آبروی من بازی کردند.

شفیع در پایان خاطرنشان کرد: واقعا خسته شدم. فریبا صادقی به جای این که به ما کمک کند این جوری آتش‌بیار معرکه شده است. من ۳ سال بازیکن تیمی بودم که سرمربی‌اش صادقی بود. حالا که پشت میز ریاست نشسته است پا روی حق می‌گذارد. نمی‌دانم کسانی که به بنده‌های خدا بد می‌کنند چگونه می‌خواهند با وجدان خود کنار بیایند.

 

وضیح پدر بانوی والیبالیست درباره محرومیت جنجالی دخترش در تیم ملی والیبال

– جماران نوشت:پدر بازیکن تیم ملی والیبال بانوان گفت:«من پیگیر حواشی که برای دخترم ایجاده شده هستم و مستندات مورد نیاز را هم به فدراسیون ارائه کردم.»

قاسم شیرتری پدر نگین شیرتزی بازیکن تیم ملی والیبال ایران که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به دلیل تمارض و و امتناع از بازی یک سال محروم شده است،درباره علت محرومیت دخترش اظهار کرد: ما اعتراض خود را به فدراسیون والیبال کرده و متوجه شدیم رای صادر شده برای نگین یک سال است. بحث درخصوص تمارض بوده و ما مستندات خودمان را ارائه کردیم. انشاءالله تا چند روز آینده هم رأی تجدید نظر اعلام می شود. با توجه به اینکه نتیجه تیم ملی ضعیف بوده به نظر می رسد کادرفنی تلاش کرده که باخت را با این گونه مسائل توجیه کند.

شیرتری ادامه داد: مربی تیم ملی اعلام گفته که نگین تمارض کرده و برای تیم ملی بازی نکرده است. او مربی است یا پزشک؟ پزشک و ماساژور تیم ملی حاضر هستند و حتی آقای افروزی هم گواهی پزشکی را صادر کرده اند. به نظرم آن چه که عنوان شده تنها یک توجیه است.

او در خصوص حواشی به وجود آمده بعد از اعلام رای نیز به جی پلاس گفت: هرکسی با توجه به تصورات خودش از نحوه اعلام فدراسیون برداشت کرد. پاسخگوی این موضوع باید خود فدراسیون باشد که چرا اینگونه رای را اعلام کرد؟! نوشته های سایت فدراسیون ذهنیت های بدی را از دلیل محرومیت ها ایجاد کرده و فدراسیون باید در این باره پاسخگو باشد. من به فدراسیون هم گفتم که بازیکنی که تمارض کرده باید جرمش ثابت شود و بعد جریمه شود.

قاسم شیرتری که خودش مربی والیبال است، افزود: من پی گیر حواشی که برای دخترم ایجاد شده هستم. اما این قضیه باید ثابت شود که اتهامی که به دخترم زده شده برچه اساس است. من مستندات را ارائه کردم و منتظر تجدید نظر هستیم.

پیش از این فدراسیون والیبال ایران نگین شیرتری بازیکن تیم ملی والیبال امیدهای ایران را به دلیل تمارض به بیماری و بازی نکردن در تیم ملی به یک سال محرومیت جریمه کرده بود.

 

 

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ