اجرای طرح ویژه مقابله با بدحجابی در جاده چالوس

0
خبرگزاری ایرنا:  فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: طرح ویژه در جاده کرج- چالوس برای مقابله با ناهنجاری ها و بدحجابی به اجرا درمی آید.
سردار بخشعلی کامرانی صالح در دیدار با رئیس کل دادگستری البرز افزود: یکی از موضوعاتی که منجر به افزایش وقوع جرم در استان می‌شود نزدیکی آن به تهران و سرریز شدن مشکلات پایتخت به کرج است.
وی اضافه کرد: با هدف برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح ویژه‌ای برای کنترل آسیب ها و بدحجابی جاده کرج – چالوس در روزهای آتی اجرایی خواهد شد.
کامرانی صالح در ادامه از تشکیل قرارگاه جهادی صیانت برای کاهش و پیشگیری از حوادث، سوانح و جرائم کارکنان این مجموعه در استان البرز خبر داد و گفت: این قرارگاه هرجایی که احساس کند از خطوط قرمز و قانونی توسط کارکنان عدول شده به شدت برخورد می‌کند.
وی ادامه داد: تلاش شبانه‌روزی همکاران در نیروی انتظامی با وجود کمبود امکانات استانی ادامه داشته و همه بخش‌های انتظامی با داشتن تفکر جهادی و بسیجی تلاش دارند تا نقایص موجود خللی در انجام وظایف محوله ایجاد نکند.
فرمانده انتظامی البرز ضمن تقدیر از حمایت‌های رئیس کل دادگستری استان و دادستان کرج افزود: اقدامات بازدارنده‌ای که توسط نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود بدون حمایت‌های دادستان مرکز استان مقدور نبود.

کامرانی صالح با اشاره به تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی و قضایی استان در ایام انتخابات شورای شهر، ریاست جمهوری و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: با تلاش‌های انجام شده شاهد آن بودیم که استان با کمترین مشکل این اتفاقات مهم را پشت سر گذاش

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ