پخش پنچری پس از سریال نفس

1
سریال “پنچری” پس از سریال تلویزیونی “نفس” که در آن شاهد همکاری بازیگر ماجرای نیمروز با جلیل سامان در قالب یک عاشقانه سیاسی بودیم، روی آنتن می‌رود.

به گزارش میزان، با توجه به پایان پخش سریال تلویزیونی “نفس”، به زودی سریال “پنچری” به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی مهران مهام روی آنتن می‌رود.

 

سریال تلویزیونی “نفس” که سومین عاشقانه سیاسی جلیل سامان به شمار می‌رود، با پخش در ماه مبارک رمضان توانست رضایت شمار بالایی از مخاطبان تلویزیون را به دست آورد به گونه‌ای که بسیاری از بیننده‌ها پیگیر داستان این سریال بودند.

  اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی, فیلم پنچری

 

در سریال “نفس” چهره‌ای جدید به نام ساناز سعیدی در نقش اصلی سریال به نام ناهید، جلوی دوربین سامان قرار گرفت و با اینکه نخستین تجربه خود در عرصه بازیگری را پشت سر می‌گذاشت، به خوبی توانست از عهده ایفای نقش برآید.

 

در این مجموعه که ویژه ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه رفت، همچنین مجموعه‌ای از بهترین بازیگران عرصه تلویزیون و سینما مانند مسعود رایگان، ژاله صامتی، قربان نجفی، هادی حجازی فر، مجید سعیدی، علیرضا کمالی و بهناز جعفری به ایفای نقش پرداختند.

  اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی, فیلم پنچری

از نکته‌های قابل توجه درباره حضور بازیگران در مجموعه “نفس”، حضور هادی حجازی فر بازیگر فیلم سینمایی “ماجرای نیمروز” در این سریال تلویزیونی بود البته با توجه به نوع بازی این بازیگر در جدیدترین ساخته محمدحسین مهدویان، مخاطبان بازی چندان متفاوتی را از این هنرمند در سریال “نفس” مشاهده نکردند.

 

به طور یقین اصلی‌ترین دلیلی که بازی متفاوتی از هادی حجازی فر در سریال “نفس” ارائه نشد، نقشی بود که براساس پیشینه بازی این بازیگر، در فیلمنامه برایش در نظر گرفته شده بود و این موضوع فرصت بیشتری را برای به رخ کشیدن تفاوت‌های بازی این هنرمند در اختیار بیننده قرار نمی‌داد.

  اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی, فیلم پنچری

 

به جرات می‌توان گفت که سریال “نفس” سریالی منسجم با فیلمنامه‌ای خوب و جذاب است که تا آخرین قسمت پخش خود نه تن‌ها مخاطب را دچار دلزدگی نکرد بلکه در او رغبتی دوچندان را برای پیگیری سریال ایجاد می‌کرد.

 

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ