در این مطلب با ۱۰ برند معروف عطر که جزو گران ترین ها هستند آشنا می شوید.

Clive Christian No1

 گران ترین عطرهای دنیا
این عطر در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۸ عنوان گران ترین عطر دنیا را از آن خود کرد. این همان عطری است که کتی هولمز در روز نامزدی اش از آن استفاده کرد و قیمتی باورنکردنی ۲۱۵۰ دلار دارد.

Parfums Shalini

 گران ترین عطرهای دنیا
رایحه ای جذاب دارد که توصیف کننده عصر مدرن و مناسب این روزگار است. این عطر زنان این عصر را توصیف می کند که فارغ البال و مستقل هستند. هر شیشه از این عطر به تعداد کم و با قیمت ۹۰۰ دلار عرضه شده است.

Jean Patou’s Joy

 گران ترین عطرهای دنیا
با رایحه ای کلاسیک و بی انتها و ماندگار، برازنده همه خانم های پرزرق و برق و مجلل است. این عطر روی هم رفته شخصیت و جذابیت فردی را تغییر می دهد. نام این عطر از نام سازنده اش، جین پاتو، گرفته شده که آن را در سال ۱۹۳۰ ساخته است. «جین پاتوز جوی» به قیمت ۸۰۰ دلار عرضه می شود.

Jar Parfums Bolt Of Lightning

 گران ترین عطرهای دنیا
بویی لطیف و منحصر به فرد دارد که اگر برای چند روزی قصد حمام کردن نداشته باشید، نه تنها برای چند ساعت، برای روزها روی پوست می ماند. این عطر با قیمتی در حدود ۷۶۵ دلار برای تابستان گزینه مناسبی است. اگر می خواهید به ندرت و برای اتفاقات و موقعیت های خاصی از این عطر استفاده کنید، ارزش این مقدار هزینه کردن را دارد و می توانید آن را به کلکسیون تان اضافه کنید.

Fauborg 24 Herm’s

 گران ترین عطرهای دنیا
این عطر در سال ۱۹۹۵ عنوان عطر زنانه سال را به خود اختصاص داد و همواره در فهرست ۱۰ برند برتر گران دنیا جای گرفته است. امروزه قیمت آن ۱۵۰۰ دلار است و به دلیل خاصیت براق کنندگی اش، پس از استفاده آن پوست صورت تان براق می شود.

D Hardrien Goutal Eau Annick

 گران ترین عطرهای دنیا
این عطر در سال ۱۹۹۶ با طعم هایی چون طعم ترنج، ریحان، گریپ فروت، لیمو، لیموترش، نعناع، نارنگی، شاه پسند و درختان جنگلی در بازار عرضه شد. قیمت این عطر ۱۵۰۰ دلار است.

Baccarats Les Larmes Sacress De Thebe

 گران ترین عطرهای دنیا
این عطر هم جزو آن دسته عطرهایی است که پیدا کردن و خریدنش در بازار دشوار است. این عطر ترکیبی از کندر و گیاه مر است و قیمتی نزدیک به ۱۷۰۰ دلار دارد. علاوه بر کیفیت و خلوص بالا، شکل شیشه هرم مانندش هم جذاب است.

Chanel NO 5

 گران ترین عطرهای دنیا
این عطر، نه تنها گران است، به دلیل استقبال فراوان مشتریان، محبوب فراوانی هم دارد. گرچه قیمتی در حدود ۱۸۵۰ دلار دارد، طبق آمار، در هر ۳۰ ثانیه یک عدد از این عطر در دنیا خرید و فروش می شود؛ حتی با این میزان فروش، هنوز این عطر یکی از گزینه های محبوب افراد مشهور و افراد طبقه بالای جامعه است.

Caron’s Poivre

 گران ترین عطرهای دنیا
این عطر هم زنانه است و هم مردانه. سازنده آن کارن است و آن را در سال ۱۹۵۴ ساخته و با قیمت دو هزار دلار روانه بازار کرده است. به دلیل قیمت بالا و تعداد محدودش و تعداد کم افرادی که توانایی پرداخت چنین قیمتی را داشتند، این عطر به تعداد محدود عرضه شده است.

Imperial Majesty Clive Christian

 گران ترین عطرهای دنیا
در تحقیقی که در سال ۲۰۰۶ «فروبس» انجام داد، این عطر گران ترین عطر دنیا شناخته شد. درواقع این عطر بخشی از تجملات افرادی است که رایحه منحصر به فرد این عطر را دوست دارند. این عطر قیمتی بسیار گزاف دارد: حدود ۲۱۵۰۰۰ دلار است؛ امروزه می توان با پرداخت چنین هزینه ای اتومبیل خرید. داشتن این عطر می تواند خواستنی باشد.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ