مندز: از تراکتورسازی شناخت کافی داشتم که انتخابش کردم

0

 

   اخبارورزشی,خبرهای  ورزشی ,مندز

مربی جدید دروازه.بان‌های تراکتورسازی می‌گوید دلیل انتخابش، شناخت کافی از این تیم و همچنین هوادارای پرشور قرمزپوشان تبریزی است.

به گزارش ایسنا، ژوزه مندز مربی جدید دروازه‌بان‌های تراکتورسازی درباره پیوستن به این تیم اظهار داشت: من ۸ سال در ایران فعالیت داشتم و به‌خوبی می‌دانستم که تراکتورسازی یک باشگاه بزرگ و پرهوادار است که همیشه برای پیروزی وارد زمین می‌شود و جزو تیم‌های قدرتمند فوتبال ایران است.

 

وی افزود: پیشنهاد این باشگاه برایم یک پیشنهاد خیلی خوب بود که از این پیشنهاد استقبال کردم و امیدوارم سال خوبی در این تیم داشته باشم و بتوانم به موفقیت این تیم کمک کنم.

 

مربی دروازه‌بانان تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من به‌خوبی می‌دانم که تراکتور یک تیم پرهوادار است که هوادارانش در هر دیدار این تیم در استادیوم حضور پیداکرده و از تیمشان حمایت می‌کنند.

 

مندز درباره وضعیت فعلی دروازه‌بان تیم به سایت باشگاه تراکتورسازی گفت: ما ۴ دروازه‌بان خوب داریم که از عملکردشان راضی هستم. این بازیکنان جوانان آینده داری هستند و می‌توانند آینده تراکتور را تضمین کنند. من تجربه زیادی از تیم ملی برزیل دارم که سعی می‌کنم از تجاربم در این تیم بهره ببرم و دروازه‌بانانی که در اختیارم هستند را به اوج مادگی برسانم.

 

مربی برزیلی تیم تراکتورسازی تأکید کرد: ما در تبریز تمریناتی داشتیم و در روزهای آینده اردویی تشکیل می‌دهیم که این اردو می‌تواند روی وضعیت فعلی این دروازه‌بانان تأثیر زیادی داشته باشد و تلاش می‌کنیم قبل از شروع مسابقات آن‌ها را به مرز آمادگی برسانیم و در حال حاضر هم از عملکردشان راضی هستم.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ