نخستین مدرسه تلفنی حفظ قرآن کریم راه اندازی شد

1

نخستین مدرسه تلفنی حفظ قرآن کریم، پیرو مصوبه مرکز آموزش های غیرحضوری قرآن کریم راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد صادق محسنی کبیر، مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر گفت: پیرو مصوبه مرکز آموزش های غیرحضوری قرآن کریم، نخستین مدرسه تلفنی حفظ قرآن کریم آغاز به کار کرد.

وی افزود: فعالیت این مدرسه به گونه ای طراحی شده که تمامی سنین می توانند به صورت کاملا غیرحضوری و تلفنی ان شاء ا… طی ده ماه و سه هفته حافظ کل قرآن کریم شوند.

مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر ادامه داد: شکل اجرای این طرح به این حالت هست که ابتدا یک آزمون تعیین سطح و چند تست روانشناسی از افراد گرفته  و سپس مطابق با نتیجه آزمون ها و تست ها  یک جلسه مشاوره تحصیلی و یک جلسه مشاوره روانشناسی برگزار می شود.البته در طول یک سال تحصیلی به صورت منظم تحت نظر کلینیک روانشناسی چکاب می شوند.

محسنی کبیر گفت: همچنین برای هر فرد یک استاد پشتیبان در نظر گرفته شده که در طول سال تحصیلی شبیه یک معلم خصوصی و به صورت منظم هفتگی یعنی هفته ای دو مرتبه از طریق تماس تلفنی به این افراد آموزش می دهند و طبق برنامه جامعی که در نظر گرفته شده با این افراد کار می کنند و نقاط ضعف و قوت این افراد را جویا می شوند و کمک می کنند که راحت تر قرآن رو حفظ کنند .

وی در خصوص بسته های آموزشی این مدرسه گفت:در کنار آموزش های تلفنی استاد، یک کیف آموزشی شامل ۳۰ جلد کتاب تمرین و آزمون ، ۳۰ جلد کتاب واژه نامه ، یک دفتر برنامه ریزی ،یک جلد کتاب راهنمای حفظ ، یک لوح فشرده ترتیل استاد پرهیزگار و همچنین یک بسته هدیه قلم هوشمند قرآنی در نظر گرفته شده که در کنار آموزش تلفنی اساتید پشتیبان و برنامه جامع تحصیلی ان شاءا… طی ده ماه و سه هفته در سراسر کشور بدون مراجعه به کلاس حضوری می توانند حافظ کل قرآن شوند .

وی در آخر افزود: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند عدد ۲ را به سامانه  ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند  و یا اینکه با شماره تلفن ۶۶۹۷۸۰۰۱-۰۲۱تماس بگیرند.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ