صادق خان: ترامپ حرفهای داعش را میزند!

0
شهردار لندن در اعتراض به سیاست های مهاجرتی ترامپ علیه مسلمان گفت که ترامپ دقیقا همان حرفهایی را می زند که ایدئولوژی و ساخت داعش است.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، «صادق خان» شهردار مسلمان لندن در گفتگو با «بی بی سی» در انتقاد به سیاست های مهاجرتی ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و اجرایی شدن فرمان مهاجرتی وی برای جلوگیری از ورود اتباع ۶ کشور مسلمان به این کشور گفت: ترامپ دقیقا همان حرفهایی را می زند که گروه ترویستی داعش دائما تکرار می کند.

وی افزود: وقتی ترامپ می گوید که اسلام و غرب نمی توانند همراه و در کنار هم باشند و غرب از مسلمانان نفرت دارد، دقیقا همان حرفهایی را می زند که شعار و ایدئولوژی گروه تروریستی داعش است و این اظهارات کار را برای این گروه آسان تر می کند.

صادق خان در ادامه و در مورد افزایش خشونت ها علیه مسلمان در لندن گفت درست است که اقدامات خشونت برانگیزِ ناشی از نفرت علیه مسلمان در لندن افزایش یافته است اما لندن اکنون امن ترین شهر دنیاست.

شهردار لندن همچنین در جواب سوالی در مورد حادثه آتش سوزی در برج «گرنفل» لندن و همچنین حمله تروریستی به مسجد «فینزبری پارک» این شهر گفت: به دنبال توجیهی برای وقوع این حوادث نیستم اما آنچه مهم است این است که به جوانان خود اسلام درست را بیاموزیم تا براساس آنچه در مذهب اسلام است از کسی متنفر نباشند تا دست به اقدامات خشونت بار علیه آنان بزنند.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ