نرخ اجاره دفتر در تهران و سایر کلانشهرها

4
روزنامه هفت صبح: شروع کسب و کار قبل از هر چیزی به یک دفتر کار نیاز دارد. این دفتر باید موقعیت مناسبی داشته باشد تا خود به خود پاخورش زیاد باشد. کسب و کاری که در محله ای خلوت واقع شده، چقدر شانس برای برنده شدن دارد؟ علاوه بر این دفتر کارتان باید سر و شکل مناسبی داشته باشد.
حالا نه که کاخ باشد اما باید آنقدر تمیز باشد که مشتری هایتان به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند. فکر می کنید با این مشخصات چقدر پول باید خرج کنید؟ این گزارش از لا به لای آگهی های ثبت شده نوشته شده و می تواند به طور تقریبی نشان دهد که در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان و تبریز اجاره یک دفتر کار تمیز با متراژ نهایتا ۵۰ متر چقدر پول می خواهد.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری اداری در تهران

برای اجاره یک آپارتمان اداری کوچک در محله سید خندان، به ۳۰ میلیون پیش و ماهی یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان پول نیاز دارید. در میدان آرژانتین می توانید واحدی اداری را در ازای ۱۰ میلیون پول پیش و ماهی دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اجاره بگیرید. اگر بتوانید کسب و کارتان را به تهرانپارس منتقل کنید، واحدی را با ۵۰ میلیون رهن کامل در اختیارتان می گذارند. در غرب تهران اوضاع درست مثل مرکز است. مثلا در شهران باید ۳۰ میلیون پول پیش و ماهیانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اجاره بدهید. در شمال تهران و در محله سعادت آباد یک واحد اداری را با ۳۰ میلیون پیش و ماهی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره می دهند.
 هزینه اجاره دفترکار در شهرهای بزرگ ایران
در صادقیه می توانید به عنوان وکیل فقط ۲۲ میلیون پول پیش بدهید. آرایشگرها هم می توانند روی مشارکت حساب باز کنند و شش میلیون پول پیش و ماهی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه حساب باز کنند.
دکترها می توانند در قلهک با ۲۰ میلیون پیش و یک میلیون و ۷۰۰ هزار اجاره یک واحد را در قلهک در اختیار بگیرند. اجاره یک آرایشگاه زنانه در جنت آباد هم با ۶۰ میلیون پول پیش و پرداخت ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان امکان پذیر است. در جردن که سلطان ترافیک است، می توانید اتاق اداری را با سه میلیون پیش و ماهیانه یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اجاره کنید. شاید بد نباشد که به اجاره دو اتاق از واحدی در ولنجک فکر کنیم. در این صورت خرج تان می شود ۳۰ میلیون پول پیش و ماهی ۴۰۰ هزار تومان اجاره.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری اداری در کرج

همین کنار تهران، در کرج اوضاع چطور است؟ حاضرید ۳۵ میلیون پیش و ماهی ۳۵۰ هزار تومان بدهید و یک واحد ۳۸ متری در چهارراه طالقانی اجاره کنید؟ اگر مطب بخواهید سه میلیون پیش و ۴۰۰ هزار تومان اجاره کارتان را راه می اندازد. یک آپارتمان فلت هم در میان آگهی ها به چشم می خورد که ۱۰۰ میلیون پیش و ماهی ۹۰۰ هزار تومان اجاره برایش طلب کرده اند.
در گوهردشت حاضرند با پنج میلیون پیش و اجاره ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان یک اتاق اداری در اختیارتان بگذارند. در همان منطقه واحدی ۵۰ متری را با ۱۰ میلیون پیش و ماهی ۷۰۰ هزار تومان پول اجاره می دهند. اگر کارتان با یک اتاق مبله راه افتاد، در کرج می توانید دو میلیون پیش و ماهی ۳۵۰ هزار تومان اجاره بدهید. در جهانشهر هم یک آگهی ثبت شده که ۱۰ میلیون پیش و ۵۰۰ هزار تومان اجاره طلب کرده اند. اصرار هم دارند که موقعیت دفتر کار عالی است.
اگر با توجه به شغل تان آگهی ها را بالا و پایین کنید، می توانید یک اتاق را برای کار سالن زیبایی اجاره کنید که این کار یک میلیون پیش و ماهی ۴۰۰ هزار تومان پول می خواهد. در طالقانی جنوبی یک اتاق اداری شیک را به قیمت پنج میلیون پیش و ماهی ۴۵۰ هزار تومان اجاره آگهی کرده اند. اگر کارتان هنری باشد بد نیست مورد خیابان گوهردشت را بررسی کنید که پنج میلیون پیش و ماهی ۵۰۰ هزار تومان اجاره می خواهد.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری اداری در مشهد

نزدیک حرم باید کسب و کار خوب باشد. در همین محدوده دو واحد آپارتمان نقلی را آگهی کرده اند که هر کدامشان سه میلیون پیش و یک میلیون اجاره می خواهد. اگر صنف آرایشگران مشهد کارشان خوب باشد می توانند در احمدآباد با ۱۵ میلیون پیش و ماهی یک میلیون اجاره یک واحد ۵۰ متری اجاره کنند.
برای در اختیار گرفتن آپارتمانی ۳۵ متری با موقعیت اداری در الهیه مشهد می توانید پنج میلیون پیش و ماهی ۴۰۰هزار تومان اجاره بدهید. در خیابان راهنمایی یک اتاق ۱۲ متری را به ازای دو میلیون پیش و ماهی ۴۵۰ هزار تومان آگهی کرده اند. برای اتاقی با همین ابعاد در فلسطین پنج میلیون پیش و ۴۰۰ هزار تومان اجاره طلب کرده اند.
اگر فکر می کنید مبله بودن می تواند به نفع کسب و کارتان باشد، بد نیست مورد بلوار دندانپزشکان را بررسی کنید که برایش چهار میلیون پیش و ماهی ۵۰۰ هزار تومان اجاره طلب کرده اند.
 هزینه اجاره دفترکار در شهرهای بزرگ ایران
دفتر کار مشترک هم می تواند انتخاب بدی نباشد. مثلا در مشهد می توانید یک میلیون پیش بدهید و با ۲۵۰ هزار تومان اجاره ماهیانه کنار هم کار کنید. همین طور یک مورد مشابه دیگر در برج جاودان وجود دارد که می توان یک میلیون پیش و ماهی ۴۸۰ هزار تومان اجاره پرداخت و در کنار یک نفر دیگر کار کرد اما اگر ما بودیم به سراغ دفتر کار شیک و مبله بلوار ایرج میرزا می رفتیم که پنج میلیون پیش و ماهی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اجاره می خواهد. البته که باید کسب و کارتان طوری باشد که جوابگوی این حجم زیاد اجاره باشد. رقم آن تقریبا با تهران برابر است.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری اداری در اصفهان

در اصفهان اوضاع چطور است؟ اگر ۱۰ میلیون پیش و ماهی ۵۵۰ هزار تومان اجاره بدهید، می توانید برای یک سال در رباط یک دفتر کار خوش نقشه داشته باشید. آگهی دهنده دیگری دفتر مهندسی خود را در ازای دو میلیون پیش و ماهی ۲۰۰ هزار تومان پول اجاره می دهد. در شیخ صدوق شمالی برای اجاره دفتر ۵۰ متری به هشت میلیون پیش و ماهی ۴۵۰ هزار تومان پول نیاز دارد.
یک نفر دیگر تمام دفترش را پارتیشن بندی  کرده و با اعتماد به نفس تمام به بقیه پیشنهاد می دهد با پرداخت دو میلیون پیش و ماهی ۲۰۰ هزار تومان اجاره در کنارش کار کنند. پزشکان اصفهانی می توانند در شیخ بهایی یک مطب را با ۱۰ میلیون پیش و ماهی یک میلیون اجاره کنند. اگر آرایشگر باشید سمت دروازه تهران می توانید روی اجاره واحدی با سه میلیون پیش و ماهی ۴۵۰ هزار تومان حساب باز کنید. اجاره یک دفتر مهندسی شیک در خیابان شریف واقفی هم با چهار میلیون پیش و اجاره ماهیانه ۵۷۰ هزار تومانی امکان پذیر است.
گیم نتی ها و کافی نتی ها هم می توانند مورد خیابان بهارستان را بررسی کنند که با سه میلیون پیش و ماهی ۴۶۰ هزار تومان آگهی شده است. یک مالک هم دفتر خود را به وکلا یا مشاوران اجاره می دهد و از آنها فقط ماهی ۹۵۰ هزار تومان پول طلب می کند. سمت دروازه شیراز هم یک مالک خانم گفته از بقیه خانم ها دعوت می کند با پرداخت ماهی ۷۳۰ هزار تومان کنار هم به شکل اشتراکی کار کند.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری اداری در تبریز

به شمال غربی کشور و شهر تبریز می رویم. جایی که سالنی نوساز را در ازای هفت میلیون پیش و پرداخت ماهیانه ۵۷۰ هزار تومان اجاره می دهند. در خیابان شیخ الرییس هم می توانید چهار میلیون پیش و ۴۰۰ هزار تومان اجاره بدهید و دفتری ۵۰ متری را برای یک سال دراختیار بگیرید.
اگر کسب و کارتان به دفتری شیک نیاز دارد، می توانید در خیابان امام با پرداخت پنج میلیون پیش و ۶۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه به خواسته تان برسید. در جدیری شمالی واحدی ۴۵ متری را آگهی کرده اند که چهار میلیون پیش و ۵۰۰ هزار تومان اجاره طلب می کند. اگر کارتان به خدمات فنی مربوط می شود، می توانید دل مالک واحدی در خیابان دامپزشکی را به دست بیاورید. برای این کار باید توانایی پرداخت دو میلیون پیش و ۳۵۰ هزار تومان اجاره را داشته باشید.
پزشکان تبریزی می توانند در این شهر واحدی ۵۰ متری در اختیار بگیرند و برای این کار ۱۰ میلیون پیش و ماهی ۵۰۰ هزار اجاره بدهند. در مرکز تبریز و در شهید مدرس واحدی ۴۲ متری را آگهی کرده اند و گفته اند با ۲۰ میلیون پیش و ماهی ۶۰۰ هزار تومان اجاره پای عقد قرارداد می نشینند. یک مورد هم هست که به درد کار عکاسی می خورد. برای این واحد که در مجتمع کامپیوتر شهریار واقع شده، ۲٫۵ میلیون پیش و ۳۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه لازم دارید.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ