آیا هیتلر زنده است؟

78

همه کتاب‌های تاریخ بر این قول متفق هستند که آدولف هیتلر در سی‌ام ماه آوریل سال ۱۹۴۵ در برلین و با شلیک تفنگ به سرش خودکشی کرد. همسر او اوا بران یک قرص سیانور خورد و او نیز مرد. مدتی بعد از خودکشی آن‌ها، مقامات نازی، دو جسد را به نزدیکی باغی در نزدیکی محل خودکشی انتقال دادند. آن‌ها بر روی جسدها بنزین ریختند و جسدها را آتش زدند. این ماجرا پایان رسمی جنگ جهانی دوم بود. اما آیا آدولف هیتلر زنده است؟ آیا هیتلر از محلی که دفن شده است توانسته بود فرار کنند؟

آیا هیتلر از یک بدل برای خودش استفاده کرده بود؟

بعد از مرگ او شایعاتی به گوش می‌رسید که گفته می‌شد هیتلر از بدل انسانی برای خودش و همسرش استفاده کرده است. مورخان بر این باوراند که جسدهای سوخته شده مال هیتلر و همسر او نبودند. آن‌هایی که در نزدیکی اجساد بود نتوانستند جسدها را ببینند. زمانی که روس‌ها به منطقه مرود نظر رسیدند تنها چندتکه استخوان پیدا کردند.

بعدازاین ماجرا، مردم سؤالات زیادی در ذهنشان ایجاد شد. آن‌ها باور داشتند که هیتلر فرار کرده بود. اگر این فرضیه درست باشد، هیتلر یکی از موفق‌ترین فرارهای تاریخ را انجام داده است. جمجمه‌ای که متعلق به هیتلر بود و در سال ۱۹۴۶ کشف بود، بعدها مشخص شد که برای یک زن است. این نشان می دهد که نازی‌ها دو نفر دیگر را به‌جای هیتلر و همسرش سوزاندند. یک مورخ بزرگ به نام جرارد ویلیامز تأکید کرده است که هیتلر و همسرش زنده هستند و توانسته‌اند از چنگال دشمنانشان فرار کنند. در ضمن هیچ‌کسی عکسی از جسد هیتلر و همسرش ندیده است. برخی دیگر نیز بر این باوراند که جسد هیتلر در اختیار روس‌ها است و آن‌ها بر روی جسد او آزمایش‌هایی را انجام داده‌اند.

مدرکی از اف بی آی منتشرشده بود که نشان می‌داد هیتلر زنده است و توسط یک زیردریایی به آرژانتین منتقل‌شده است. در سال ۱۹۴۵ میلادی، مقامات آرژانتینی نامه‌ای را به آمریکا فرستادند که و تأیید کردن که هیتلر و همسرش در مرزهای کشور آرژانتین پیاده شده‌اند.

سند اف بی آی که نشان می دهد هیتلر زنده است

در سال ۲۰۰۹ سندی منتشر شد که نشان می‌داد دی ان ای جسدهای سوزانده شده با دی ان ای هیتلر و همسرش کی نیست. آن دونفری که سوزانده شدند، هرکسی بودند به‌جز هیتلر و همسرش. نظر شما چیست؟ آیا هیتلر زنده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ