امری: با حضور نیمار در PSG مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان می شویم

0

سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن امیدوار است این تیم پاریسی بتواند نیمار را از بارسلونا به خدمت بگیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، این روزها بحث پیوستن نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن بسیار زیاد شنیده می شود. این بازیکن برزیلی همراه تیم بارسلونا در اردوی پیش فصل است ولی طبق گفته رسانه های اسپانیایی، نیمار به بازیکنان برزیلی پاری سن ژرمن گفته است که قرار است با آنها هم تیمی شود.

در همین رابطه اونای امری درباره حضور نیمار در تیمش گفت: قطعا تیم ما با حضور نیمار قوی تر از قبل خواهد شد و به مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان تبدیل می شود. ما تیمی هستیم که همیشه به دنبال بهترین بازیکنان جهان هستیم و نیمار نیز یکی از گزینه های اصلی ماست که امیدواریم در همین تابستان او را به خدمت بگیریم.

سرمربی پاری سن ژرمن که فصل قبل نتوانست این تیم را به قهرمانی در لیگ برساند و در لیگ قهرمانان نیز برابر بارسلونا ناکام بود، در ادامه صحبت های خود گفت: اگر می خواهیم با تیم هایی چون بایرن، رئال و بارسلونا رقابت کنیم، باید بهترین بازیکنان را در اختیار بگیریم. نیمار از آن دسته از بازیکنان باکیفیت است و ما هم دوست داریم تا بتوانیم او را به خدمت بگیریم. شاید این اتفاق رخ دهد و شاید هم رخ ندهد ولی مالکان باشگاه می‌دانند که چقدر هواداران دوست دارند این اتفاق رخ دهد و نیمار در پاریس باشد.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ