مصلحی بازهم اصلاح طلبان را متهم کرد

1

فارس: حجت‌الاسلام حیدر مصلحی بعدازظهر امروز در یادواره ۴۵ شهید مسجد امام جعفر صادق بهشهر، آیت‌الله کوهستانی را از مفاخر استان مازندران و شهرستان بهشهر دانست و اظهار کرد: مردمی بودن، همراه بودن با بدنه جامعه و لمس کردن درد جامعه و اقدام براساس آن از ویژگی‌های این عالم عامل بوده است.

وی افزود: آیت‌الله کوهستانی از جمله افرادی است که انسان‌های بزرگی را تربیت کرد که هر کدام در جایگاه خود سرمنشا اثر بوده‌اند و تاثیرگذاری‌های بزرگی در توسعه دین و نشر مبانی روحانیت داشته‌اند.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه یکی از شاخص‌ترین ویژگی شهرستان بهشهر عشق و ارادات و همچنین علاقه به روحانیت است، افزود: در این شهرستان به برکت شخصیت‌ها و مفاخری چون آیت‌الله کوهستانی، آیت‌الله سید صابر جباری انسان‌های متدین و علاقه‌مند به ارزش‌ها پرورش یافته‌اند، پایبندی به ارزش‌های اسلامی، الهی و ولایت‌مداری از دیگر ویژگی‌های این شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بهشهر در همه حوزه‌ها جزء برترین‌ها است، بیان کرد: شهرستان بهشهر علاوه بر اینکه ۸۰۰ شهید و سردار در راه اسلام تقدیم کرد امروز هم در دفاع از حریم حرم هم شهدایی را تقدیم این انقلاب کرده است که این خود افتخاری بزرگ برای این شهرستان است.

مصلحی با بیان اینکه شهدا زنده‌اند، تصریح کرد: روح مردنی و تمام شدنی نیست و شهدا در انتخاب مسیرشان و همچنین در تجزیه و تحلیل‌های امور دچار اشتباه نمی‌شوند، انتخاب‌های‌شان یک انتخاب دقیق و صحیح است.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام برای ایجاد سردرگمی و تشویش برنامه‌ریزی‌ها و طراحی‌هایی می‌کنند تا ما را در انتخاب دچار اشتباه کنند.

وزیر سابق اطلاعات به بحث نفوذ دشمن اشاره کرد و افزود: دشمن اقدامات زیادی را در قالب نفوذ برای گمراهی ما انجام می‌دهد و قریب به سه سال است در مباحث مختلف به بحث نفوذ می‌پردازد و ابعاد مختلف را بیان و بحث نفوذ را به‌عنوان یک تهدید بزرگ برای موقعیت فعلی نظام مطرح می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام در نفوذ جریانی برای اینکه بتوانند مسیر تحریفی را که در مسیر انقلاب است به نتیجه برسانند کارهای زیادی انجام می‌دهند.

مصلحی به اشتباه ظریف در جریان برجام اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌ریزی‌های جدی دشمن در قالب نفوذ، تهدید است و با این ترفند به دنبال اخذ تصمیمات اشتباه توسط سردمداران ایران است.

وی ادامه داد: حضور جمعیت ۲۵ میلیونی در کربلا در سال گذشته نشان از مدیریت امام حسین(ع) دارد و تلاش استکبار رسانه‌ای برای به تصویر نکشیدن این جمعیت بزرگ بی‌نتیجه ماند، مدیریت امام حسین(ع) جهانی است و تنها مختص شیعیان نیست، گاندی رهبر نهضت هند با دستانی خالی تنها با الگوبرداری از امام حسین(ع) در مقابل استعمار انگلیس ایستاد و آنها را از هند بیرون راند.

وزیر سابق اطلاعات در پایان گفت: عده‌ای در دوره اصلاحات به تعبیر مقام معظم رهبری به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند و پس از فتنه ۸۸ از کشور خارج و در حال حاضر هم در زیرمجموعه آمریکا هستند.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ