اکران Wonder Woman 2

3

سینما گیمفا: سه‌شنبه عصر از طرف شرکت برادران وارنر خبر رسمی درباره فیلم Wonder Woman 2 «زن شگفت‌انگیز ۲» منتشر شد؛ و پس از آن طی یک خبر رسمی اعلام شد که، گال گادوت برای بازی در ادامه‌ی فیلم Wonder Woman «زن شگفت‌انگیز» بازخواهد گشت.

فیلم Wonder Woman 2 به تازگی از طرف شرکت برادران وارنر تاریخ برای انتشار دریافت کرده است. Wonder Woman 2، که ادامه‌ی فیلم امسال این ابرقهرمان است، قرار است در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ ( برابر با ۲۲ آذر ۹۸) بر روی پرده سینما برود. در طی گفت‌وگو با کارگردان فیلم Wonder Woman یعنی پتی جنکینز (Patty Jenkins) درباره بازگشتی که قرار است رخ دهد، او به طور رسمی اعلام نکرد که بر روی این پروژه کار خواهد کرد.

تاریخ اکران فیلم «زن شگفت‌انگیز 2»

گادوت در ماه نوامبر امسال نیز قرار است تا در نقش دایانا پرینس (Diana Prince) در فیلم Justice League «لیگ عدالت»  در کنار بازیگرانی مثل، بن افلک (Ben Affleck) در نقش بتمن (Batman)، جیسون موموآ (Jason Momoa) در نقش آکوآمن (Aquaman)، ازرا میلر (Ezra Miller) در نقش فلش (The Flash) و ری فیشر (Ray Fisher) در نقش سایبرگ (Cyborg) به عنوان گروه رویایی DC، نقش آفرینی کند.

فیلم Wonder Woman در باکس آفیس آمریکای شمالی، بهترین موقعیت را در بین تمام فیلم‌های ابرقهرمانی در طی بیش از ۱۵ سال گذشته کسب کرده است. این فیلم تا به امروز بیش از ۳۸۹ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی جمع‌آوری کرده است و در آخر هفته، از فیلم Guardians of the Galaxy Vol.2 «نگهبانان کهکشان قسمت دوم» گذر کرد.

تاکنون، فیلم Wonder Woman 2 تنها فیلمی است که تعیین شده در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شود. یک هفته قبل از این اعلام، شرکت برادران وارنر برای تعدادی از فیلم‌های خود که در ابهام بودند، تاریخ انتشار معین کرد. این اعلان شامل یک فیلم بدون عنوان DC نیز می‌شد که قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ منتشر شود.

فیلم Wonder Woman 2 نیز مانند فیلم‌های Justice League «لیگ عدالت» و Aquaman «آکوآمن» (که در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ بر روی پرده سینما خواهد رفت) در بخش فیلم‌هایی از DC قرار گرفت که زمان مشخص برای انتشار دریافت کرده‌اند. ولی در آخر هفته در کمیک-کان سن دیگو، برادران وارنر برای فیلم‌های تعیین شده‌ی آینده خود تبلیغات کردند که شامل فیلم‌های Shazam! «شزم»، فیلم شخصیت فلش (The Flash) به نام Flashpoint، فیلم The Batman «بتمن»، Batgirl «بت‌گرل»، Justice League Dark «لیگ عدالت تاریک»، Green Lantern Corps «سپاه فانوس سبز» و Suicide Squad 2 «جوخه انتحار ۲» می‌شود.


همچنین اینطور که به نظر می‌رسد، بازیگر برنده اسکار آن هاتاوی (Anne Hathaway) در حال مذاکره با تهیه‌کنندگان فیلم لایو اکشن Barbie «باربی» جهت حضور در یکی از نقش‌های اصلی این پروژه است. از نخستین روزهای توسعه این پروژه از امی شومر (Amy Schumer) به عنوان یکی بازیگران آن یاد می‌شد اما اینطور که به نظر می‌رسد مشکلات متعددی بر سر راه پروژه جدید استودیوی «سونی پیکچرز» وجود دارد. قرار است که فیلم زنده «باربی» از تابستان سال آینده میلادی به روی پرده برود اما همچنان کارگردان آن مشخص نشده است. دیابلو کودی (Diablo Cody) نویسنده فیلمنامه Juno «جونو» وظیفه نویسندگی این پروژه را بر عهده دارد.

آن هاتاوی در حال مذاکره برای حضور در فیلم «باربی»

عروسک‌ باربی توسط شرکت اسباب‌‌بازی سازی «متل» در سال ۱۹۵۹ میلادی وارد بازار شد و توانست خیلی زود به محبوبیت فوق‌العاده‌ای دست پیدا کند. این برند در طول سال‌های مختلف به مدیوم‌های مختلف راه پیدا کرده است و اخیراً نیز استودیوی «سونی» تصمیم دارد فیلمی سینمائی از این عروسک بسازد.

بر اساس گزارش وب‌سایت «The Tracking Board»، در حال حاضر از آن هاتاوی به عنوان یکی از بازیگران اصلی فیلم «باربی» یاد می‌شود اما این بازیگر برنده اسکار برنامه کاری شلوغی دارد که حضور آن در این فیلم را با تردید همراه کرده است. گفتنی است که آلثا جونز (Aletha Jones) به عنوان کارگردان این پروژه در نظر گرفته شده است و امی پاسکال (Amy Pascal)، والتر اف. پارکز (Walter F. Parkes) و لوری مک‌دونالد (Laurie MacDonald) از استودیوی «سونی» به همراه شرکت «متل» وظیفه تولید آن را بر عهده دارند.

هاتاوی اخیراً بازی در پروژه Ocean’s Eight «هشت یار اوشن» را به پایان رسانده و از اوایل سال جاری میلادی با فیلم Colossal «غول‌آسا» به روی پرده‌های سینما آمده است. فیلم «باربی» برای اکران گسترده از تاریخ جمعه ۸ تیر ماه (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است.

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ