صفحات جذاب دکوراسیون داخلی در اینستاگرام

5

دکوراسیون برای منزل مثل ویترین میمونه ، شادی ها و غم ها و خاطره ها رو منعکس میکنه و بیشتر از اون قبل از شما خودتون رو به مهمونها معرفی میکنه .

بهترین صفحه های دکوراسیون در اینستاگرام که دنبال کردنشون از واجباته

اگر از طرفدارای پروپاقرص دکوراسیون های شیک هستین و دنبال منابع خوبی برای دست پیدا کردن به جدیدترین مد دکور منزل میگردین بهترین صفحه های دکوراسیون منزل رو براتون انتخاب کردیم که فید اینستاگرام تون رو حسابی خوش آب و رنگ میکنه . اگر به دنبال یه روش خوب برای تغییر دیزاین اتاق خواب یا اتاق نشیمن هستین و حتی اگر فقط به تغییر ظاهر خونه علاقمند هستین و از تصاویرش لذت میبرین این مطلب برای شما تهیه شده ، پیشنهاد میکنیم این صفحه ها رو دنبال کرده و از ترکیب رنگ ها و جادوی سلیقه طراحان برتر دنیا لذت ببرین .

بهترین صفحات اینستاگرام,صفحات دکوراسیون داخلی در اینستاگرام

هوم پولیش : یکی از اون صفحه هایی هست که از بالا و پایین کردنش خسته نمیشی ! ایده های ساده ای داره برای اینکه یه اتاق ساده رو به یه محیط زیبا و گرم تبدیل کنی ، البته به وسیله طراحی های مدرن و خوشرنگ .

دیزاین اسپانج : این صفحه توسط یه بلاگر معروف اداره میشه و با استفاده از عناصر قدیمی طراحی های دکوراسیون متفاوت انجام میده . از تجربه رنگ های جدید نمیترسه و دنیای متفاوتی رو برای دکوراسیون منزل ایجاد کرده .

آپارتمان تراپی : این صفحه تصاویری رو که ترکیبی از سادگی و زندگی لوکس هست رو منتشر میکنه . میتونه برای کسانی که برای طراحی منزل شون دنبال ایده های جدید هستن بسیار مفید باشه . قسمت جالب ترش اینه که هر هفته به خونه یک سلبریتی و یا طراح دکوراسیون معروف میره و شما رو با فضای خونه اونها آشنا میکنه !

فارم هوس : این صفحه برای دیزاین اتاق کودکان بهترینه ، با دیدن تصاویر هم شما و هم کودکتون بلافاصله عاشقش میشن ! خلاصه یه صفحه رنگی و رنگی و پر از شور و شوق بچگیه که سر حالتون میاره .

دیزاین لاو : اگر طرفدار دکوراسیون هایی با رنگ روشن و طرح های فلورال یا گل گلی هستین عاشق این صفحه میشین ! انقدر از این عکسها خوشتون میاد که نمیدونین بدون عکسهای روزانه ش چیکار کنین !

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ