پژمان بازغی به «هایلات» پیوست

1

 

  اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,پژمان بازغی

سینمایی «هایلایت» در قالب یک درام عاشقانه با مضمون اجتماعی در چند روز آتی وارد فاز تولید می‌شود و پژمان بازغی والهه حصاری نیز به تازگی به آن پیوسته‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «هایلات» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور که از اواخر خردادماه پیش تولید آن آغاز شده بود، روزهای پایانی این مرحله را پشت سر می‌گذارد.

 

نعیمی بعد از فیلم‌های «بی وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه های موازی» پس از ۲ سال، این بار در چهارمین سینمایی خود که در چند روز آتی با شروع فاز تولید جلو دوربین می‌رود، قصد دارد درامی عاشقانه را با مضمون اجتماعی روایت کند.

 

تیم تولید تا کنون مذاکراتی را با برخی از بازیگران  نام آشنا، برای حضور در این پروژه انجام داده‌اند و از بین افراد موجود همکاری پژمان بازغی و الهه حصاری  در این سینمایی قطعی شده است؛ در همین راستا ظرف چند روز آینده لیست عوامل این پروژه نیز تکمیل خواهد شد و پس از آن با انتخاب دیگر بازیگران این سینمایی  از جمله نقش اصلی زن،تست گریم نهایی انجام میشود.

 

مسعود سلامی فیلمبردار سینما که آثاری چون خفه گی، زاپاس، ماحی و … را  در کارنامه کاری خود دارد، به تازگی به این پروژه اضافه شده است.

 

عوامل اصلی سینمایی «هایلات» که پیش از این با نام «برخورد کوتاه» شکل گرفته بود، عبارتند از : نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه گذاران :رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی نژاد،مشاور رسانهای:فاطمه شهدوست.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ