کدام بازیگر نقش مامور ۰۰۷ را بازی می‌کند/جیمز باند سال ۲۰۱۹ اکران می‌شود+عکس

0

 

نسخه جدید فیلم سینمایی “جیمز باند” سال ۲۰۱۹ میلادی اکران خواهد اما هنوز هیچ حرفی از حضور دوباره “دانیل کریگ” در نقش جیمز باند به میان نیامده است.

به گزارش میزان، نسخه جدید فیلم سینمایی “جیمز باند” سال ۲۰۱۹ میلادی اکران خواهد اما هنوز هیچ حرفی از حضور دوباره “دانیل کریگ” در نقش جیمز باند به میان نیامده است.

 

کریک که در چهار فیلم شامل کازینو رویال، ذره‌ای آرامش، سقوط آسمانی و شبح در نقش مامور ۰۰۷ بازی کرده است، پیش از این گفته بود حتی اگر دستش را هم قطع کنند دیگر در این نقش بازی نمی‌کند.

 

  اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی,جیمز باند

 

پیش از این اخبار و شایعه‌هایی در خصوص کارگردانی این بیست و پنجمین نسخه از جیمز باند توسط “کریستوفر نولان” شنیده می‌شد اما هنوز خبری قطعی در این خصوص منتشر نشده است.

 

همچنین پیشنهاداتی برای بازی “تام هاردی” به عنوان مامور ۰۰۷ شنیده می‌شد. هاردی در واکنش به این خبر گفت در صورتی به ایفای این نقش می‌پردازد که نولان کارگردانی آن را برعهده داشته باشد.

 

حال باید دید بیست و پنجمین جیمز باند بالاخره توسط چه شخصی کارگردانی شده و مامور ۰۰۷ را کدامیک از بازیگران مطرح سینما بازی می‌کنند.

  اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی,جیمز باند

 

چندی پیش راجر مور اولین بازیگر نقش جیمز باند درگذشت. راجر مور بازیگر بریتانیایی که بازی در هفت فیلم از سری فیلم‌های “جیمز باند” را در کارنامه خود داشت مدت کوتاهی بعد از ابتلا به سرطان در سن ۸۹ سالگی در سوئیس درگذشت.

 

فرزندان او در توییتر مرگ پدر را اعلام کرده‌اند: در نهایت تأسف باید اعلام کنیم که پدر عزیزمان امروز در سوئیس بعد از طی مبارزه‌ای کوتاه اما شجاعانه علیه سرطان درگذشت.

 

  اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی,جیمز باند

 

خاکسپاری مور قرار است در موناکو طی یک مراسم خصوصی انجام شود.

 

مور در سال ۱۹۲۷ در جنوب لندن به دنیا آمد و در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک این شهر درس خواند.

 

او که در فاصله سال‌های ۱۹۷۳ تا ۱۹۸۵ در نقش “جیمز باند” ایفای نقش کرده بود سومین بازیگری بود که نقش مأمور مخفی ۰۰۷ را می‌پذیرفت.

 

مور از ۱۹۹۱ به عنوان نماینده ویژه یونیسف فعالیت کرد. آنتونی لیک، مدیر صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) مور را “دوستی بزرگ” و “وکیلی متقاعدکننده” برای حقوق کودکان خوانده است.

 

  اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی,جیمز باند

 

“آیوانهو”، “زندگی کن و بگذار بمیرد”، “جاسوسی که دوستم داشت”، “اختاپوسی”‌، “قدیس”، “مون ریکر”، “فقط بخاطر چشمان تو”، “مردی با تپانچه طلایی” و “نمایی از یک قتل” از مهم‌ترین فیلم‌های او به حساب می‌‌آیند.

 

فرصت تبلیغات

تبلیغات متنی

استخدام در وب نگین
 
   

کانال اختصاصی وب نگین در تلگرام

پاسخ